Yaşam

Kraliçe 2. Bölüm Tek Parça İzle Ekranı: Kraliçe Son Bölüm Tek Parça Full İzle

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Kraliçe dün akşam 2. bölümüyle yayınlandı. Başrollerini Gökhan Alkan, Burcu Özberk, Selin Şekerci ve Özgün Kahraman’ın paylaştığı Kraliçe Şeker uyarlaması Kraliçe dizisi Mednova imzasıyla ekranlara geliyor. Yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan’ın oturduğu Kraliçe dizisinin yeni bölümünü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Kraliçe son bölüm tek modül tam görüntüleme ekranı…

Kraliçe son bölümde; İçinde bulunduğu durumu sindirmeye ve yaşadıklarını üzerinden atmaya çalışan Deniz ne yapacağını bilemez.

Ateş ise haksız yere suçlandığı için işini bitirir ve masum olduğunu kanıtlamak için hakkını aramaya başlar.

Bu sırada Deniz’in babasının ölümünün ardından çiftlikteki olumsuzluklar gelmeye devam eder. Ali ve Zeynep babalarının borcunu öğrenince şaşkınlıktan ne yapacaklarını bilemezler.

Deniz’in karşısına çıkan Ateş, hayatlarını tamamen etkileyecek bir teklif yapmak üzeredir. Bu sırada avukat Mahir’den babalarından bir sır öğrenen Deniz, Zeynep ve Ali büyük bir şok yaşarlar.

Kraliçe Önceki Bölümde Ne Oldu?

Ülkenin ünlü basketbolcularından Deniz ve Ateş’in mutlu bir evliliği vardır. Basketbol takımı oyuncuları hakkında çıkan skandal bir haberle tüm ülke sarsılır. Grubun bir sonraki maçında ortaya çıkan görüntüyle Deniz ve Ateş herkesin dilinde.

Eşinin eskort kızla birlikte olduğunu görünce Deniz, maçın ortasında sahaya indi ve Ateş’e saldırdı. Tüm bunlar olurken Deniz’in Kefken’deki çiftliğinde yaşayan babası felç geçirerek ölür. Evliliği sarsılan ve babasını kaybeden Deniz, kardeşleri Zeynep ve Ali ile yeniden hayata başlamak zorunda kalacaktır.

Queen Part 2 Tekli Modül İzleme Ekranı

KRALİÇE SON BÖLÜM BİR MODÜL TAM İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu